O NAS

Witamy wszystkich Zakochanych!

Niedługo najważniejszy w Waszym życiu dzień. Chcąc spędzić go w gronie najbliższych trafiliście na naszą stronę, aby wybrać odpowiednie zaproszenia ślubne. Doskonale, bo zyskujecie fachowe doradztwo, dostęp do pięknych wzorów, gwarancję najwyższej jakości i staranności wykonania. Nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie na każdym etapie oraz pasja z jaką wykonujemy nasze zaproszenia ślubne i dodatki weselne sprawiają, że mamy szerokie grono zadowolonych klientów, którzy po latach wracają po zaproszenia na urodziny, chrzciny czy też komunie.

Pracownia Dotgraf Zaproszenia Ślubne mieści się w centralnej Polsce. Ja mam na imię Basia i jestem jej założycielką. To właśnie ze mną kontaktujecie się w sprawie zamówień:) Jestem wrażliwą, otwartą i kochającą piękno osobą. Łączę swoją twórczą pasję z pracą i wkładam w to całe serce. Niezmiennie cieszy mnie Wasze zadowolenie z naszej współpracy a skrzydeł dodaje wiele ciepłych e-maili z podziękowaniami.

Początki działalności polegały na wykonaniu zaproszeń na własny ślub, potem o równie piękne i indywidualne projekty prosili najbliżsi znajomi.

Aktualnie Pracownia Dotgraf obsługuje klientów z całej Polski. Z uwagą śledzimy najnowsze trendy ślubne, tworzymy nowe wzory zaproszeń zgodnie z obowiązującą modą, służymy fachowym doradztwem w kwestiach oprawy ślubnej. Do każdego wzoru tworzymy dodatki wedle zapotrzebowania - zapewnimy winietki dla gości, plany stołów, podziękowania, upominki, opakowania na słodkości, zawieszki na alkohol, menu i inne niezbędne ozdoby. Jeśli czegoś nie znaleźliście na stronie - wyślijcie zapytanie. Być może ten pomysł właśnie rodzi się w naszych głowach?

Chcemy, aby Wasz ślub i przyjęcie weselne były piękne, romantyczne, gustowne, doskonale zorganizowane i NIEZAPOMNIANE!

Zapraszamy do zakupów :)

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl